Inspireeriv seminari- ja koolitusruum

Kalamaja vibe on teistmoodi - nooruslik, positiivne ja alati tulevikku vaatav. Teistmoodi on ka Kalamajas asuv Stuudio2 avar ja valgusküllane üritusteruum, kus mõtetel on ruumi lendu tõusta.

Tõepoolest, Stuudio2 on teistmoodi ega sarnane kuidagi ühegi teise standardse üritusteruumi või järjekordse hotelli seminarisaaliga. Siin on õhku, valgust, värskust, ruumi ja vabadust. Kogu ruumi mööbel on liigutatav ehk saame teha Teile sobiliku setupi. Vala kööginurgas endale kohv ning haara koolituse või pingelise brainstormingu vahele maitsev soe lõunasöök või kergem suupiste, mida pakub in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen ́ilt. Stuudio2, see on inspireeriv ja kõikide kaasaegsete võimaluste ning sisustusega üritusteruum tegusatele inimestele ja visiooniga ettevõtetele, kes alati soovivad veidi rohkem. Seega miks mitte, üllata oma meeskonda või kliente, tulge üheskoos Stuudio2 ́te ning vaadake kuidas asjad sujuvad!

Meile on oodatud

Seminarid, firmaüritused, meeskonnapäevad, koolitused, koosviibimised, ajurünnakud, töötoad, privaatsed kontserdid, filmimised-fotosessioonid, jõulupeod ja muud tähtpäevad ning lisaks paljud muud kõikvõimalikud üritused ja ettevõtmised, mis võiksid toimuda sundimatus ja lahedas keskkonnas. Olete rohkem kui oodatud!

Stuudio2 pakub

Ruum kuni 50 inimest, tasuta parkimine, tasuta kiire WIFI, mugavad toolid ja lauad, kvaliteetne kööginurk koos kõige sinna kuuluvaga.

Kaasaegne esitlustehnika - projektor, lisaks pabertahvel või whiteboard tahvel. Vajadusel aitame organiseerida juurde kõikvõimalikku valgus, heli ja videotehnikat ning teostada muid erilahendusi (pop-up baar, ruumi dekoreerimine jne.)

Kõikidele Stuudio2-s toimuvatele üritustele on võimalik lisaks tellida in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen catering ́ilt. Hommikusöök, pausidel kohvi, värsked saiad-koogid, maitsev soe buffeelaud lõunaks. Lisaks soovi korral temaatilised eritellimused menüü ja lauakujunduse osas!

Palun vali kalendrist soovitud kuupäev, et näha vabu kellaaegu

Ruumi broneerimiseks vaadake vabu aegu kalendrist ja kirjutage oma soovidest: laura@peostuudio.ee Abistame meeleldi ka telefoni teel 52 17 107 - Laura Aare.

HIND:
Seminarid ja koolitused ajavahemikus:
08:30-17:00 360€ sh KM

Stuudio2 kalender

October 2021
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Telli meie cateringi maitsvad toidud ja suupisted siit

Tagasiside

Linna peal räägitakse