Inspireeriv seminari- ja koolitusruum

Palun vali kalendrist soovitud kuupäev ning tee broneering

Peale ruumi broneeringut kirjutage oma soovidest: laura@peostuudio.ee

HIND:
Seminarid ja koolitused ajavahemikus:
08:30-17:00 400€ + KM
Seminaride menüüvalikud leiate siit: MENÜÜ

Stuudio2 seminaride kalender

Kalamaja vibe on teistmoodi - nooruslik, positiivne ja alati tulevikku vaatav. Teistmoodi on ka Kalamajas asuv Stuudio2 avar ja valgusküllane üritusteruum, kus mõtetel on ruumi lendu tõusta.

Stuudio2 on teistmoodi ega sarnane kuidagi ühegi teise standardse üritusteruumi või järjekordse hotelli seminarisaaliga. Siin on rohelust, valgust, värskust, ruumi ja vabadust. Kogu mööbel on liigutatav ehk saame teha Teile sobiliku setupi. Vala kööginurgas endale kohv ning haara koolituse või pingelise brainstormingu vahele maitsev soe lõunasöök või kergem suupiste, mida pakub in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen ́ilt. Stuudio2, see on inspireeriv ja kõikide kaasaegsete võimaluste ning sisustusega sündmuste ruum tegusatele inimestele ja visiooniga ettevõtetele, kes alati soovivad veidi rohkem. Seega miks mitte, üllata oma meeskonda või kliente, tulge üheskoos Stuudio2 ́te ning vaadake kuidas asjad sujuvad!

Meile on oodatud

Seminarid, firmaüritused, meeskonnapäevad, koolitused, koosviibimised, ajurünnakud, töötoad, privaatsed kontserdid, filmimised-fotosessioonid, jõulupeod ja muud tähtpäevad ning lisaks paljud muud kõikvõimalikud üritused ja ettevõtmised, mis võiksid toimuda sundimatus ja lahedas keskkonnas. Olete rohkem kui oodatud!

Stuudio2 pakub

Ruum kuni 50 inimest, ümberkaudsetel tänavatel tasuta parkimine, tasuta kiire WIFI, mugavad toolid ja lauad, kööginurk koos kõige sinna kuuluvaga.

Kaasaegne esitlustehnika - projektor, lisaks pabertahvel või whiteboard tahvel. Vajadusel aitame organiseerida juurde kõikvõimalikku valgus, heli ja videotehnikat ning teostada muid erilahendusi (pop-up baar, ruumi dekoreerimine jne.)

Kõikidele Stuudio2-s toimuvatele üritustele on võimalik lisaks tellida in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen catering ́ilt. Hommikusöök, pausidel kohvi, värsked saiad-koogid, maitsev soe buffeelaud lõunaks.

Telli meie cateringi maitsvad toidud ja suupisted siit

Tagasiside

Linna peal räägitakse