Inspireeriv üritusteruum väljaspool tavaraame

Kalamaja vibe on teistmoodi - nooruslik, positiivne ja alati tulevikku vaatav. Teistmoodi on ka Kalamajas asuv Stuudio2 avar ja valgusküllane üritusteruum, kus mõtetel on ruumi lendu tõusta.

Tõepoolest, Stuudio 2 on teistmoodi ega sarnane kuidagi ühegi teise standardse üritusteruumi või järjekordse umbse seminarisaaliga. Hea soe on ka ning puudub häiriv tänavamüra. Siin on õhku, valgust, värskust, ruumi ja vabadust. Kui tahad, võta keset koosviibimist kingad jalast, potsata diivanile ja lase head mõtted liikvele. Või tee kvaliteetses kööginurgas endale üks tõeliselt maitsev kohv ning haara koolituse või pingelise brainstormingu vahele üks maitsev suupiste, mida pakub in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen ́ilt. Stuudio 2, see on inspireeriv ja kõikide kaasaegsete võimaluste ning sisustusega üritusteruum tegusatele inimestele ja visiooniga ettevõtetele, kes alati soovivad veidi rohkem. Seega miks mitte, üllata oma meeskonda või kliente, tulge üheskoos Stuudio2 ́te ning vaadake kuidas asjad sujuvad!

Meile on oodatud

Seminarid, firmaüritused, meeskonnapäevad, koolitused, koosviibimised, ajurünnakud, töötoad, privaatsed kontserdid, filmimised-fotosessioonid, jõulupeod ja muud tähtpäevad ning lisaks paljud muud kõikvõimalikud üritused ja ettevõtmised, mis võiksid toimuda sundimatus ja lahedas keskkonnas. Olete rohkem kui oodatud!

Stuudio2 pakub

Ruum kuni 50 inimest, tasuta parkimine, tasuta kiire WIFI, mugavad toolid ja lauad, kvaliteetne kööginurk koos kõige sinna kuuluvaga.

Kaasaegne esitlustehnika - projektor, lisaks pabertahvel või whiteboard tahvel. Vajadusel aitame organiseerida juurde kõikvõimalikku valgus, heli ja videotehnikat ning teostada muid erilahendusi (pop-up baar, ruumi dekoreerimine jne.)

Kõikidele Stuudio2-s toimuvatele üritustele on võimalik lisaks tellida in house catering teenus kõrgelthinnatud Laura ́s Kitchen catering ́ilt. Hommikusöök, pausidel kohvi, värsked saiad-koogid, maitsev soe buffeelaud lõunaks. Lisaks soovi korral temaatilised eritellimused menüü ja lauakujunduse osas!

Palun vali kalendrist soovitud kuupäev, et näha vabu kellaaegu

Ruumi broneerimiseks vaadake vabu aegu kalendrist ja kirjutage oma soovidest: laura@peostuudio.ee Abistame meeleldi ka telefoni teel 52 17 107 - Laura Aare.

Seminarid ja koolitused ajavahemikus:
08:30-17:00 360€
Tooteesitlus, fotoshooting:
1-2h 200€

Stuudio2 kalender

September 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Telli meie cateringi maitsvad toidud ja suupisted siit

Tagasiside

Linna peal räägitakse