Meist

Väärtused | Meeskond | Eesmärk

Stuudio korraldustiim

Laura ja Indrek Aare

Millestki väikesest, kuid kogu hingega tehtust kasvab teinekord midagi suuremat ja midagi sellist, mis väärib ka teistega jagamist.

Just täpselt nii Peostuudioga läkski. Kõigepealt kasvas kodusest köögis nokitsemisest, perele ja sõpradele küpsetamisest ja sildikeste lõikamisest välja Laura´s Kitchen Catering, millest tänaseks on saanud juba päris suur ja sooja vastuvõttu leidnud ettevõtmine.

See teekond on olnud õnneks väga sujuv ja orgaaniline, üks asi on viinud teiseni – laste catering viis linna populaarseima mängutoa Peostuudioni, mille taolist veel turul ei olnud. Stuudio2 idee aga visualiseerus meie pere pikemast Aasia reisist, kus üheskoos tunnetasime looduse, ruumi ja seltskondlikult koosolemise teistmoodi vibratsiooni. Reisil kogetust saime aimu, kuidas mixida kaasaegset disaini, vanu ja iseloomuga esemeid, rohelust ning olemise lihtsust.

Hooliv teenindus, maitsev köök ning ruumi kordumatu eklektiline sisekujundus on meile aastate jooksul toonud üle 600 Eesti suurema era- ja avaliku sektori ärikliendi ning siiani on nende tagasiside olnud alati ülivõrdes. Sinna juurde veel ligi 500 juubelit ja muud erasündmust 🥂

Kokkuvõttes võib öelda, et teeme igat sündmust suure hoole ja kirega ning soovime alati pakkuda maksimaalset heaolu tunnet oma klientidele.

Tagasiside

Linna peal räägitakse

Soovid pidada
meeleolurikast
pidu?

Kirjuta või helista meile ja teeme selle teoks.