Meist

Väärtused | Meeskond | Eesmärk

Peostuudio perenaine

Laura Aare

Millestki väikesest, kuid kogu hingega tehtust kasvab teinekord midagi suuremat ja midagi sellist, mis väärib ka teistega jagamist.

Just täpselt nii Peostuudioga läkski. Kõigepealt kasvas kodusest köögis nokitsemisest, perele ja sõpradele küpsetamisest ja mõnusa õhkonna loomisest välja Laura´s Kitchen Catering, millest tänaseks on saanud juba päris suur ja sooja vastuvõttu leidnud ettevõtmine.

Neid olulisi verstaposte ja äratundmishetki oli veel. Kümme aastat tagasi, kui meie perre sündis väike printsess, saabus hinge rõõm ja helgus. Väikese ilmakodaniku jaoks sai sisustud tema tuba ja välja valitud mängud, et see toetaks ühe armsa inimese arengut ja loovust ning et oleks ka lihtsalt lõbus! Sealt edasi tuli mõte, et mis oleks, kui pakuks sellist tuba või mängustuudiot ka teistele lastele? Niimoodi saigi alguse Peostuudio mängutuba.

Stuudio2 idee aga visualiseerus meie pere väga põnevast Aasia reisist, kus üheskoos tunnetasime looduse, ruumi ja seltskondlikult koosolemise teistmoodi vibratsiooni. Reisil kogetust saime aimu, kuidas mixida kaasaegset disaini, vanu ja iseloomuga esemeid, rohelust ning olemise lihtsust.

Kokkuvõttes võib öelda, et kõik mis me oleme Peostuudios teinud, oleme ise läbi elanud ja kogenud, meile on see väga meeldinud ning tahame nüüd ka teile seda sama pakkuda.

Tagasiside

Linna peal räägitakse

Soovid pidada
meeleolurikast
pidu?

Kirjuta või helista meile ja teeme selle teoks.