Ainulaadne keskkond Sinu sündmuste õnnestumiseks.

Palun vali kalendrist soovitud kuupäev, et teha broneering

Täiskasvanute sündmuse ruumi rent:
P 13:00-17:00 400€
E-N 18:00-22:00 400€
R-L 18:00-00:00 Hind 500€

Meie peoruumides toitlustab ainult Laura´s Kitchen catering:
MENÜÜ

Broneeringutasu maksmisega kinnitab tellija (edaspidi Peokorraldaja), et on tutvunud peostuudio.ee (edaspidi Stuudio) kodukorra reeglitega ja järgib neid.
KODUKORD

Stuudio2 kalender

Stuudio2 on mitmekülgne ruum, õigemini keskkond, mida annab lihtsasti muuta vastavalt Teie ürituse vajadustele. Stuudio 2´te saab ja on juba praegu edukalt kasutatud erinevate täiskasvanute sündmuste tähistamiseks nagu sünnipäevapidu, pidulik juubelipidu, lounge tüüpi disco, jõulupidustus jne Samuti on siin võimalik korraldada minikontserte, teatrietendusi, raamatu ja tooteesitlusi, erinevaid töötubasid, koolitusi ja meeskonnapäevi.

Stuudio2 võimekus edukalt läbi viia väga erinevaid üritusi, peitub selle ruumilahenduse ja sisustuselementide läbimõelduses - kõik on liigutatav. Aitame igati kaasa Teie parima sündmuse õnnestumisel ehk pakume alati erinevaid võimalikke variante, et üheskoos leida parim mööbli ja paigutuse lahendus. Meil on käinud esinemas palju bände ning artiste.
Soojale ja hubasele atmosfäärile lisavad värskust ja erksust palju rohelisi taimi, erilised detailid ning valgustuslahendus.

Mahutab lahedalt kuni 50 inimest

Põrandapinda üle 100m2

Tasuta kiire WIFI

Tasuta ruumikas parkla

Tagasiside

Linna peal räägitakse

Miks meid valida?

0

Rahul klienti

Inimesed, kes on meie teenusega rahulolevad ja õnnelikud.

0

Täiskasvanute sündmust

Oleme aastate jooksul pidanud

0

Tegutseme

10 aastat olnud turul tubade rentimise ja catering teenusega.