Korduma kippuvad küsimused

Siit saad ülevaate sellest, mida on meie käest korduvalt küsitud. See on lisainfo ja detailid meie tegemiste kohta.

Tasuta parkimisplats kuhu autod saab panna, asub Peostuudiost mugavalt üle tee. Lisaks saab samuti  tasuta parkida ümberkaudsetel lähitänavatel. Kui on käe otsas midagi raskemat tassida, seltskonnas vanavanemad või liikumisraskustega inimesed, siis saate meile ka otse mugavalt inimeste ja asjade mahapanemiseks nö. treppi korraks sõita.

Seminarid: vastavalt kokkuleppele ootame Teid 30 minutit enne ürituse algust.

Täiskasvanute peod Stuudio2: vastavalt kokkuleppele ootame Teid 30 minutit kuni üks tund varem, et jõuaksite rahulikult peoruumi üle vaadata, vajadusel miskit juurde sättida ning meie jõuame omaltpoolt juhiseid anda. Palume teil peo lõpuajast kindlasti kinni pidada, sest riigis kehtiv öörahu on selleks ajaks juba saabunud.

Laste peod Peostuudios: Päeva esimesed pidulised saame alati lubada 30 minutit varem sättima, muudel juhtudel oleneb, kas enne Teid on pidu sees. Kui on, siis saame lubada 15 minutit varem, kui ei siis 30 minutit. NB! Oleme väga väga tänulikud, kui lõpetate peo õigeaegselt – niimoodi jõuame õigeaegselt kõik valmis sättida – just täpselt nagu saime Teie peo alguse jaoks ruumid viksiks ja viisakaks.

 

Peale pidu peaksid ruumid ja selles olevad esemed jääma terveks. Kui on midagi purunenud või pöördumatult määrdunud, siis selleks tuleks kindlasti kohe teada anda. Mänguala koristama või prügi välja viima ei pea.

Küll aga kui Teil on kaasas omad söögid-joogid, siis palume köögiala korrastada selliseks, milline see oli peo alguses (meiepoolsed nõud ära pesta, ühekordsed nõud prügikasti ja lauad puhtaks). Kui olete cateringi tellinud meie poolt, siis iseenesestmõistetavalt koristame ja peseme köögialal kõik ise.

Kõigepealt tuleks meile sellest nii vara, kui võimalik teada anda! Seejärel leiame koos teiega antud probleemile lahenduse, et pidu saaks ikkagi peetud ja sünnipäevalaps küünlad puhutud!
Sama broneeringutasu eest saate uue aja valida nädala sees (E-N). Vabu nädalavahetuse aegu (R-P) meie tiheda graafiku tõttu kahjuks pakkuda üldiselt ei ole ning sellise erisoovi puhul tuleks broneeringutasu siiski uuesti maksta.

Meie mõlemad peoruumid on pigem soojad ja ka põrandad on väga jalasõbralikud. Külastajad on kiitnud ja rahule jäänud. Mõlemal ruumil on maas ka osaline vaipkatte.

Jah, absoluutselt! Erinevat tegevust ja mänge jagub kõigile! Samuti oleme märganud, et nii tüdrukutele kui ka poistele meeldib koos asjatada nii köögis, poenurgakeses, ehitusplatsil ja katsetada erinevaid mänguasju ning klotse. Seda on kinnitanud ka vanemad, kes esialgu kardavad, kuid annavad hiljem positiivset vastukaja.

Peostuudio mõlemad ruumid on ligi 100m2 põrandapinnaga ning seetõttu mõnusalt avarad. Peostuudio mängutoas mahub lahedalt tegutsema kuni 35 inimest ja Stuudio2´s kuni 50 inimest. Suurema peo puhul soovitame kindlasti võtta kaks tuba korraga, siis tunnevad kõik ennast mugavalt.

Soovid pidada
meeleolurikast
pidu?

Kirjuta või helista meile ja teeme selle teoks.